Plesni programi:
- MODERN za začetnike in nadaljevalce – EMILI BIZJAK
- HIP HOP – EVA MAURICIO
- BREAK DANCE za začetnike in nadeljevalce – SANDI GABRIJELČIČ
- JAZZ BALET – TJAŠA KOFOL
Ostali plesni programi:
- VRTEC PLEŠE – Solkan, Grgar, Čepovan, Trnovo
- PLESNE URICE ZA ŠOLARJE – Solkan, Šempeter, Deskle, Grgar, Čepovan, Trnovo
- PLESNE URICE KOBARID
SPOZNAJTE NAŠE TRENERJE
MODERN JAZZ – EMILI BIZJAK
Emili se s plesom ukvarja že od malih nog. Po končani Umetniški gimnaziji za sodobni ples v Ljubljani je svoje plesno znanje nadgrajevala v Španiji, kjer je 2018 diplomirala na plesni akademiji Institute of the Arts Barcelona.
Na treningih bomo kombinacije tehničnih elementov modern jazza, sodobne plesne tehnike in baleta skozi različne elemente in koreografije usmerjali v dovršenost gibov.
BREAK DANCE – SANDI GABRIJELČIČ
Sandi Gabrijelčič, večkratni državni, evropski in svetovni prvak v skupinski break dance kategoriji tako doma kot v tujini. Spomnite se ga lahko tudi iz showa Slovenija ima talent, kjer je nastopil s skupino Unity Crew. Ples je njegova strast že 15 let in z veseljem znanje predaja mlajšim generacijam. Pridružite se mu lahko tako break dance začetniki kot nadaljevalci.
HIP HOP – EVA MAURICIO
JAZZ BALET – TJAŠA KOFOL
Tjaša Kofol se je v svojem življenju preizkusila v kar nekaj različnih športih. Pri mladih letih je plesala balet, nadaljevala z gimnastiko in cheerleadingom.. V petem razredu osnovne šole je odkrila twirling, ki je resnično vsestranski šport, saj vsebuje osnove baleta, gimnastike, plesa ter mažoretk. Z jazz baletom se ja začela ukvarjati v 2. letniku srednje šole v plesnem klubu Plesne Sanje pod mentorstvom Martine Grmek. Do te plesne zvrsti je razvila posebno zanimanje. Svojo plesno pot je nato po dveh letih nadaljevala pod okriljem Emili Bizjak, kjer ostaja še danes.
Tjaša poučuje jazz balet. Na treningih vadimo osnove baleta, jazz baleta ter gimnastike, ki jih izpopolnjujemo ter nadgrajujemo čez leto.
MOJCA TERLIKAR – predšolčki in šolarji
Mojca se s plesom ukvarja tako rekoč že celo življenje. Pri 3 letih je začela s plesnimi uricami baleta, kasneje pa zaključila z drugo stopnjo. Čez leta se je ukvarjala tudi z drugimi plesnimi zvrstmi, pri hip hopu vztraja že 10 let. Svoje znanje je predajala tudi v plesni šoli Plesne Sanje. Otroci na njenih plesnih uricah uživajo in Mojca se veseli vsakega, ki se na novo pridruži njeni skupini.
LARA MALOBABIĆ – predšolčki in šolarji
Lara se je s plesom začela ukvarjati že pri 5 letih in ga takoj tudi vzljubila. Opravila je začetniški tečaj iz standardnih in latino-ameriških plesov, vendar je hitro zatem našla svojo pravo ljubezen v plesu – HIP HOP. Svoje hip hop veščine je najprej krepila v plesni šoli Urška, za tem pa se je pridružila plesni šoli Plesne Sanje, kjer se je začela izobraževati tudi v jazz baletu in sodobni tehniki. Tukaj je pridobila tudi veliko veselje in strast do ustvarjanja plesnih predstav, se naučila o pravih odnosih v plesni skupini in začela tudi s svojo učiteljsko zgodbo. Otrokom, ki jih poučuje želi poleg osnov plesnega gibanja predati predvsem sprostitev, uživanje, dobro počutje, igro in ljubezen do plesa.
TAJA ČERMELJ – šolarji
Taja je bila že od malih nog navdušena nad plesom. Pri 3 letih je začela trenirati kotalkanje, kasneje cheerleading a je z leti ugotovila, da je njena največja strast hiphop. Zdaj ga trenira že nekaj let in se udeležuje tudi raznih nastopov in tekmovanj, kjer dosega odlične rezultate. Ples je zanjo nekaj velikega v življenju, saj skozi njega izraža umetnost, predanost, trdo delo in v njem neprestano uživa.
ZALA BENKO – šolarji
Zala se je že od malega pozitivno odzivala na glasbo. Je mlada plesalka, v prvo plesno šolo je vstopila pri štirih letih. Do sedaj je trenirala v štirih plesnih šolah. Od leta 2016 se redno udeležuje plesnih tekmovanj in izobraževanj doma in v tujini.
Ples je zanjo prostor in čas, kjer lahko iskreno izrazi svoj notranji svet. Ples doživlja tudi kot način zaznavanja in sprejemanja svojega telesa tukaj in zdaj ter kot svobodno umetnost, kjer so telesni gibi plod domišljije in nedefiniranosti. Na drugi strani pa načrtovano koreografijo uporabi kot razmejitev, znotraj katere se še vedno lahko svobodno izraža. Prav to želi Zala predati otrokom in drugim skozi izkušnjo izraznega plesa in koreografije ter s tem širiti svoj pogled na ples.